Seznam delegátů

Roman Adámek - INGDOP s.r.o.
ing Pavel Balcar - Viadesigne, s.r.o.
Ing. Jiří Bartoň - Rebut
Ing. Adam Beneš - STRABAG a.s.
Stanislav Beňo - NDS
Ing. Petr Buchta - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.
Ing. Tomáš Ćmiel - MI Roads a.s.
Ing. Petr Čížek - Swietelski stavební
Ing. Michal Dlabač - SMO a. s.
Jiří Dlabal
Bc. Silvie Dolanská - Město Vizovice
Mgr. Evžen Doležal - MŽP
Ing. Radek Doležel - Zlínský kraj
Ing Jiřina Drekslerová
Ing. Jaroslav Drozd - SRDIM
doc. Ing. JUDr. Zdeněk Dufek Ph.D.
Petr Eliáš DBA - INSPECTUM a.s.
Ing. Ivo Fischer - Viapont
Ing. Petr Foltýnek - Správa silnic Olomouckého kraje, p.o.
Ing. Michal Friedlaender - EUROVIA CS, a. s.
Ing. Jaroslav Hába MBA - ZNALCI A ODHADCI - znalecký ústav, spol. s r.o.
Ing. Martin Hájek - Metrostav Infrastructure a.s.
Ing. Radek Hanačík - OSFER MORAVA UH, s.r.o.
Ing. Michal Hanačík - Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.
Ing. Zbyněk Hořelica - SFDI
Ing. Pavel Hrabalík - POZIMOS, a.s.
Ing. Radek Hrnčíř - HBH
Ing. Lukáš Hruboň MBA - Valbek - EU, a.s
Ing. Martin Hryzbil - Správa železnic, statní organizace
Milan Hudec - SUS Zlínska
Ing. Pavel Jäckl - QCONTROL s.r.o.
Ing. Vladimír Jacko PhD MBA
Ing. Vojtěch Janoušek - Eurovia
Mgr. Stanislav Jaša
Ing. Bořivoj Kačena - SPRS
Ing. Pavel Kavan - Zlínský kraj
Andrea Klaudová
Petr Kmeť
Ing. Radomír Kocman - KKS, spol. s r.o.
Ing. MIloš Kolouch - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.
Ing. Martin Kolovratník - poslanec Poslanecká sněmovna
Ing. Zdenka Kořenková
Ing. Pavol Kovačik - Svaz stavebních podnikatelů Slovenska
Mgr. Michal Kropáč - Koncern MEDIS
Ing. Aleš Krupka - Skanska a.s.
Mária Kunčikova
Jiří Lajtoch - SRDIM
Ing. Martin Langer - Inženýrské a dopravní stavby a.s.
Ing. Petr Laušman - Swietelsky stavební
Ing. Juraj Lazúr - Správa ciest ŽSK
Ing. Roman Lenner - Valbek - EU, a.s
Ing. Miroslav Lukšík CSc., MBA - Pozemní stavitelství Zlín a.s.
Ing. Ľubomír Macák - COLAS CZ, a.s.
Bc. Martin Marek - Ředitelství silnic Zlínského kraje, p.o.
Ing. Radek Mátl - ŘSD
Lucie Michalčikova
Ján Mišura - Žilinská obchodní a průmyslová komora
Ing. Tomáš Navrátil - Statutární město Přerov
Ing. Tomáš Nedbal
Mojmír Nejezchleb - Správa železnic
doc. Ing. Jan Nevima Ph.D. - Slezská univerzita v Opavě
Ing Tomáš Nosek - Koncern MEDIS
Ing. Jiří Nouza - SPS
Petra Ondruchová
Ing. Martin Pekáček - Eurovia
Ing. Jan Pešek - Uniuversmin
Ing. Miloslav Přikryl - město Lipník nad Bečvou
Ing. Karel Říha - Traffic Design s.r.o.
Josef Schwarz - Zastoupení EK v ČR
Ing. Jiří Smékal - Safety Pro
Luděk Sosna - Ministerstvo dopravy ČR
Martin Stržínek - EL-Lumen
Ing. Petr Stuchlík
Ing. Petr Suchánek - INFRAM a.s.
Jiří Svoboda - generální ředitel SŽDC
Ing. Ján Šedivý - Slovenská cestná spoločnosť
Ing. Michal Šenkýř - QUALIFORM, a.s.
Ing. Pavel Ševčík - SPS
Ing. Jitka Škrabalová - Ředitelství silnic Zlínského kraje, p.o.
Ing. Pavel Škrášek - FIRESTA- Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.
Ing. Kamil Škrobánek - Dopravoprojekt Ostrava a.s.
Ing. Ján Špaňo - Eurovia
Bc. Kateřina Šťastná - PK OSSENDORF s.r.o.
Branislav Šušolík - INGDOP s.r.o.
Ing. Pavel Švagr CSc - SSHR
Ing. Jan Švarc - Silniční společnost
Mgr. Ladislav Švejda - INGDOP s.r.o.
Iveta Táborská - Hospodářská komora, Zlín
Miroslav Tandler
Ing. Jaroslav Tarcala - Město Uherské Hradiště
Ing. Gabriela Tisoňová PhD. - Žilinský samosprávný kraj
Ing. Kamila Turečková Ph.D. - Slezská univerzita v Opavě
Petr Tvrdoň - Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Jiří Vala - Safety Pro
Ing. Josef Vančura - CENTROPROJEKT GROUP a.s.
Prof. Ing. Josef Vičan - Žilinská univerzita
Ing. Martin Vilč - Dopravoprojekt Ostrava a.s.
Ing. Ondřej Vítek - Metrostav Infrastructure a.s.
Ing. Petr Vymyslický - QUALIFORM, a.s.
Ing. Petr Zahradník MSc - Čs. spořitelna
Michal Zácha - Olomoucký kraj
Libor Žádník - QCONTROL
Jiří Žák - Safety Pro